Team

Schoolleiding en medewerkers

Schoolleiding

Rector
Dhr. drs. F.L.M. Spijkers
Fspijkers@openbaarlyceumzeist.nl

Conrector onderwijs
Mw. drs. M.E. ’t Lam
Mlam@openbaarlyceumzeist.nl

Conrector bedrijfsvoering
dhr. R. van Burgeler
Rvanburgeler@openbaarlyceumzeist.nl

Teamleiders

Teamleider onderbouw havo
Dhr. M. Djukanovic
Mdjukanovic@openbaarlyceumzeist.nl

Teamleider onderbouw vwo
Dhr. S. Schouwerwou
Sschouwerwou@openbaarlyceumzeist.nl

Teamleider bovenbouw havo
Mw. P. de Jong
Pjong@openbaarlyceumzeist.nl

Teamleider bovenbouw vwo
mw. H. Winterink
Hwinterink@openbaarlyceumzeist.nl

Coördinatoren

Coördinator gymnasiumxtra
Mw. C. Timmerman
Ctimmerman@openbaarlyceumzeist.nl

BPS-coördinator
Mw. L. van Drunen
Ldrunen@openbaarlyceumzeist.nl

Expressieprofielcoördinatoren
Mw. H. Lanslots
Hlanslots@openbaarlyceumzeist.nl

Mw. W. Mulderij
Wmulderij@openbaarlyceumzeist.nl

Sportprofielcoördinator
Dhr. R. Gerlings
Rgerlings@openbaarlyceumzeist.nl

Topsportcoördinator
Mw. E. Bergsma
Ebergsma@openbaarlyceumzeist.nl

Medewerkers leerlingbegeleiding

Zorgcoördinatoren
Mw. H. Ophoff
Hophoff@openbaarlyceumzeist.nl

Mw. M. Kriek
Mkriek@openbaarlyceumzeist.nl

Decaan havo 3, 4 en 5 
Mw. Y. van Lammeren
Ylammerencoret@openbaarlyceumzeist.nl

Decaan vwo 3, 4, 5 en 6
Dhr. R. Peek
Rpeek@openbaarlyceumzeist.nl

Voorzitter ZAT
Mw. drs. E.J. Wijburg, Msc
Lwijburg@openbaarlyceumzeist.nl

Orthopedagoog
Mw. drs. E.J. Wijburg, MSc
Lwijburg@openbaarlyceumzeist.nl

Remedial teacher
Mw. K.M. Peerdeman
Kpeerdemanlinse@openbaarlyceumzeist.nl

Onderwijs assisterende dienst

Technisch Onderwijs Assistenten
Dhr. M.J.H. van den Bosch
m.bosch@osgs.nl

Dhr. R.J.J. Leunk
Rleunk@openbaarlyceumzeist.nl

Mw. M. Matovic
Mmatovic@openbaarlyceumzeist.nl

Dhr. H.C.B. van der Pol
Hpol@openbaarlyceumzeist.nl

Verzuimcoördinator
Mw. A. Schuerman
Aschuerman@openbaarlyceumzeist.nl

Roosterzaken

Dhr. M. van Vuuren (dagrooster)
Mvuuren@openbaarlyceumzeist.nl

Dhr. K. Pomstra (jaarrooster)
Kpomstra@openbaarlyceumzeist.nl

Mediatheek

Mediathecaris
Mw. P.H. van der Bruggen
mediatheek@openbaarlyceumzeist.nl

Medewerker mediatheek
Mw. M.J. Hekman
Mhekman@openbaarlyceumzeist.nl

Mw. I. Berk
Iberk@openbaarlyceumzeist.nl

Open Leer Centrum

Beheerder
Dhr. F. Hoogendoorn
Fhoogendoorn@openbaarlyceumzeist.nl

Administratie en facilitaire dienst

Administratie

Leerlingenadministratie
Mw. R.E. Castermans
Rcastermans@openbaarlyceumzeist.nl

Applicatiebeheerder Magister
Mw. H. Selekij
Hselekij@openbaarlyceumzeist.nl

Receptie
Mw. M. van der Maat
Mmaat@openbaarlyceumzeist.nl

Mw. J. Schuitemaker
Jschuitemaker@openbaarlyceumzeist.nl

Directie secretaresse
Mw. S.A. Koudijs
Skoudijs@openbaarlyceumzeist.nl

Facilitaire dienst

Algemeen medewerker
Dhr. R. Prinsze
Rprinsze@openbaarlyceumzeist.nl

Conciërge
Dhr. T. Clement
Tclement@openbaarlyceumzeist.nl

Toezichthouder fietsenstalling
Dhr. R. Baars
Rbaars@openbaarlyceumzeist.nl

Facilitair medewerker
Dhr. B. Teunissen
Bteunissen@openbaarlyceumzeist.nl

 

Docenten

ARF
Dhr. F. Ariëns
Fariens@openbaarlyceumzeist.nl

ARH
Mw. H. van der Ark
Hark@openbaarlyceumzeist.nl

ASM
Mw. M.C. van Asselt
Masselt@openbaarlyceumzeist.nl

BAS
Mw. ir. S.R. van Balen
Sbalen@openbaarlyceumzeist.nl

BEE
Mw. E. Bergsma
Ebergsma@openbaarlyceumzeist.nl

BLE
Mw. E. Blom
Eblom@openbaarlyceumzeist.nl

BLI
Mw. drs. A.C.M. Bliekendaal
Abliekendaal@openbaarlyceumzeist.nl

BLJ
Mw. drs. J. Bliekendaal
Jbliekendaal@openbaarlyceumzeist.nl

BOC
Mw. C. Boughlalah
Mboughlalah@openbaarlyceumzeist.nl

BOU
Dhr. K. Bouhtala
Kbouhtala@openbaarlyceumzeist.nl

CRT
Mw. T.M. Cronie
Tcronie@openbaarlyceumzeist.nl

DIA
Mw. A. van Diest
Adiest@openbaarlyceumzeist.nl

DEM
Mw. E. Dekker
Edekker@openbaarlyceumzeist.nl

DIV
Dhr. dr. V.A.P. van Dijk
Vdijk@openbaarlyceumzeist.nl

DJM
Dhr. M. Djukanovic
Mdjukanovic@openbaarlyceumzeist.nl

DRL
Mw. L. van Drunen
Ldrunen@openbaarlyceumzeist.nl

ECJ
Dhr. W.A.J. Eckhardt
Jeckhardt@openbaarlyceumzeist.nl

EIJ
Mw. J. Eikelboom
Jeikelboom@openbaarlyceumzeist.nl

ERR
Dhr. R.S. Erich
Rerich@openbaarlyceumzeist.nl

ERL
Mw. L. van Erp
Lerp@openbaarlyceumzeist.nl

ERJ
Dhr. J.J. van ’t Erve
Jerve@openbaarlyceumzeist.nl

FUM
Dhr. M. Funke
Mfunke@openbaarlyceumzeist.nl

GAO
Dhr. O. de Gans
Ogans@openbaarlyceumzeist.nl

GER
Dhr. R. Gerlings
Rgerlings@openbaarlyceumzeist.nl

GOJ
Dhr. J.H.M. Goris
Jgoris@openbaarlyceumzeist.nl

HES
Dhr. C. Heil
Cheil@openbaarlyceumzeist.nl

HER
Dhr. R.B.P. Heisen
Rheisen@openbaarlyceumzeist.nl

HOC
Dhr. C. van der Horst
Chorst@openbaarlyceumzeist.nl

HOU
Mw. M. Houtsma
Mhoutsma@openbaarlyceumzeist.nl

HUE
Mw. E.A. Hupkes
Ehupkes@openbaarlyceumzeist.nl

JAM
Dhr. M. Jaspar
Mjaspar@openbaarlyceumzeist.nl

JOL
Dhr. drs. L. de Jong
Ljong@openbaarlyceumzeist.nl

JOM
Mw. M. de Jong
Mjong@openbaarlyceumzeist.nl

JOP
Mw. P. de Jong
Pjong@openbaarlyceumzeist.nl

KER
Dhr. R.C.G.M. van Kessel
Rkessel@openbaarlyceumzeist.nl

KLL
Mw. drs. A.M. Klerkx
Lklerkx@openbaarlyceumzeist.nl

KLP
Dhr. P. van Klinken
Pklinken@openbaarlyceumzeist.nl

KLR
Dhr. drs. E.R.P. Klouwen
Rklouwen@openbaarlyceumzeist.nl

KOZ
Mw. S. Korteweg
Skorteweg@openbaarlyceumzeist.nl

KRR
Mw. R.J. Kragt
Rkragt@openbaarlyceumzeist.nl

KRM
Mw. M.V. Kriek
Mkriek@openbaarlyceumzeist.nl

KUR
Dhr. R. Kuyper
Rkuyper@openbaarlyceumzeist.nl

LAY
Mw. Y. van Lammeren
Ylammerencoret@openbaarlyceumzeist.nl

LAK
Mw. H. Lanslots
Hlanslots@openbaarlyceumzeist.nl

LOF
Mw. F. Lovink
Flovink@openbaarlyceumzeist.nl

MAD
Dhr. D. van Maanen
Dmaanen@openbaarlyceumzeist.nl

MEJ
Mw. J.A.Metselaar
Jmetselaar@openbaarlyceumzeist.nl

MOM
Dhr. M. el Moussaoui
Mmoussaoui@openbaarlyceumzeist.nl

MUW
Mw. W. Mulderij
Wmulderij@openbaarlyceumzeist.nl

MUE
Mw. E. Müller
Emuller@openbaarlyceumzeist.nl

NEJ
Dhr. J. Neeft
Jneeft@openbaarlyceumzeist.nl

NEC
Mw. C. van der Neut
Cneut@openbaarlyceumzeist.nl

NIW
Dhr. W. Nijenbrinks
Wnijenbrinks@openbaarlyceumzeist.nl

NOT
Dhr. T. Nooijen
Tnooijen@openbaarlyceumzeist.nl

NUJ
Dhr. J. Nugeren
Jnugteren@OVMZ.nl

OPH
Mw. drs. H. Ophoff
Hophoff@openbaarlyceumzeist.nl

ORL
Mw. L. van Orsouw
Lorsouw@openbaarlyceumzeist.nl

OSS
Mw. S. Oskam
Soskam@openbaarlyceumzeist.nl

PER
Dhr. ir. L.A.T. Peek
Rpeek@openbaarlyceumzeist.nl

PLM
Mw. M. Platje
Mplatje@openbaarlyceumzeist.nl

QUA
Mw. A. Quirijnen
Aquirijnen@openbaarlyceumzeist.nl

REW
Dhr. W. Rekké
Wrekke@openbaarlyceumzeist.nl

RIC
Mw. C. van de Ridder
Cridder@openbaarlyceumzeist.nl

ROE
Mw. E. Robeerst
Erobeerst@openbaarlyceumzeist.nl

ROM
Mw. M. Roosjen
Mroosjen@openbaarlyceumzeist.nl

SAP
Dhr. P. Samara
Psamara@openbaarlyceumzeist.nl

SCT
Dhr. drs. B. Schoenmaker
Bschoenmaker@openbaarlyceumzeist.nl

SCJ
Dhr. J. Schoenmakers
Jschoenmakers@openbaarlyceumzeist.nl

SCH
Dhr. S. Schouwerwou
Sschouwerwou@openbaarlyceumzeist.nl

SMA
dhr. M. Schutte
Mschutte@openbaarlyceumzeist.nl

SJW
mw. W. Sjoukes
Wsjoukes@openbaarlyceumzeist.nl

SMB
Dhr. B. Smit
Bsmit@openbaarlyceumzeist.nl

SMM
Dhr. M. Smits
Msmits@openbaarlyceumzeist.nl

SOS
Dhr. S. Soek
Ssoek@openbaarlyceumzeist.nl

STD
Mw. D.I.B. Straatman
Dstraatman@openbaarlyceumzeist.nl

STN
Dhr. N. van Strijdhoven
Nstrijdhoven@openbaarlyceumzeist.nl

SUM
Mw. drs. C.A. van Summeren
Ksummeren@openbaarlyceumzeist.nl

TID
Mw. D.A.J. Tielemans
Dtielemans@openbaarlyceumzeist.nl

TEN
Mw. N. Tessels
Ntessels@openbaarlyceumzeist.nl

TIC
Mw. C. Timmerman
Ctimmerman@openbaarlyceumzeist.nl

VEA
Mw. drs. A. Veelers
Aveelers@openbaarlyceumzeist.nl

VEE
Dhr. A.B. Van der Veen
Aveen@openbaarlyceumzeist.nl

VEB
Dhr. K.P.B. Veldkamp
Kveldkamp@openbaarlyceumzeist.nl

VEN
Mw. H. Verpaalen
Hverpaalen@openbaarlyceumzeist.nl

WAA
Dhr. drs. A. Wallega
Awallega@openbaarlyceumzeist.nl

WII
Dhr. I. Willems
Iwillems@openbaarlyceumzeist.nl

WIH
Mw. H. Winterink
Hwinterink@openbaarlyceumzeist.nl

WIJ
Mw. J. Willemse
Jwillemse@openbaarlyceumzeist.nl

WIK
Mw. I. Witteveen
Iwitteveen@openbaarlyceumzeist.nl

ZWJ
Mw. J. Zwart
Jzwart@openbaarlyceumzeist.nl